Reduced price! Butroti View larger

Butroti

Neritan Ceka BMI0013

New product

Përshkrim i shkurtër

Butrinti, historia dhe monumentet

9 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789992780118

460 Lekë

-8%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages108
ISBN9789992780118
Shtëpia botueseMigjeni
Published year2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri