Gramatike praktike e anglishtes

Regina Hayon Cohen A-002137

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo gramatikë praktike anglisht - shqip është përshtatur për të gjithë ata që dëshirojnë të mësojnë gjuhën angleze, si për fillestarët ashtu dhe për ata që kanë një nivel të mesëm njohurishë, si dhe për cilindo që dëshiron të zgjerojë apo të rifreskojë njohuritë gramatikore të anglishtes në shkollë, në kurse të ndryshme etj.

7 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9992799757

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages160
ISBN9992799757
Published year2005
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaDygjuhesh
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDiana Dibra