Gramatike praktike e anglishtes Shiko më të madhe

Gramatike praktike e anglishtes

Regina Hayon Cohen A-002137

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo gramatikë praktike anglisht - shqip është përshtatur për të gjithë ata që dëshirojnë të mësojnë gjuhën angleze, si për fillestarët ashtu dhe për ata që kanë një nivel të mesëm njohurishë, si dhe për cilindo që dëshiron të zgjerojë apo të rifreskojë njohuritë gramatikore të anglishtes në shkollë, në kurse të ndryshme etj.

883 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9992799757

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe160
ISBN9992799757
V. Bot2005
VendodhjaTirane
GjuhaDygjuhesh
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDiana Dibra