Heroizmat e Fatbardh Pikaloshit View larger

Heroizmat e Fatbardh Pikaloshit

Bedri Dedja A-006039

New product

Përshkrim i shkurtër

Aventurat me fyej magjikë e katallanë të Fatbardh Pikaloshit vijojnë të magjepsin fëmijët anembanë. “Babai” i Fatbardh Pikaloshit, shkrimtari i njohur për fëmijë, Bedri Dedja, ju fton në portat e botës së tij magjepsëse të përrallave. Në këtë libër do të njihni heroizmat e famshme të Pikaloshit dhe miqësinë e tij jo të zakonshme me Qenin Qimekuq-Zemërbardhë.

More details

25 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928332134

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

                                          

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages70
ISBN9789928332134
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1