Per bashkevuajtesit e mi nen komunizem Shiko më të madhe

Per bashkevuajtesit e mi nen komunizem

Uran Kalakulla SP003

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Familja e autorit ja kushton botimin e këtij libri ish të burgosurve dhe të internuarve politikë në Shqipëri si dhe familjeve të tyre që vuajtën përndjekjet gjatë asaj kohe.

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
Fletët160
ISBN9789928409010

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët160
ISBN9789928409010
Titulli origjinalPrinci
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë