Cmim i reduktuar! In memoriam. Nje portret i paautorizuar (teodor keko) Shiko më të madhe

In memoriam, një portret i paautorizuar

Teuta Keçi, Ilir Keko UE0023

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Një libër kushtuar dhjetëvjetorit të ndarjes nga jeta të shkrimtarit dhe publicistit Teodor Keko.

20 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press & MAPO Editions
Fletët470
ISBN9789995639471

765 Lekë

-15%

900 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët470
ISBN9789995639471
Titulli origjinalUET Press & MAPO Editions
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë