Lufta ime më e gjatë Shiko më të madhe

Lufta ime me e gjate

Franco Benanti NA0045

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Lufta ime më e gjatë: Shqipëri 1943-1948" është një libër i dobishëm, ku qindra lexues do të gjejnë të dhëna për jetëshkrimet e prindërve apo gjyshërve të tyre, ku studiuesit e historisë së luftës antifashiste do të gjejnë burime parësore për verifikimin e pikëpamjeve dhe të tezave të parashtruara deri më tani, ku mund të vërejnë edhe pamjen e vërtetë të fashizmit në periudhën e rënies.

503 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 109 29 3

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
ISBN978 9928 109 29 3
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiLuan Malaj