Ndryshoni te menduarit tuaj, ndryshoni jeten tuaj

Brian Tracy  REK0015

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër që ju ndihmon si te zbuloni potencialin tuaj për sukses e arritje.

More details

38 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Elta Bs
Fletët306
Viti i botimit2009

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Thanë për librin:

"Çdo rresht në këtë libër është mbushur me të vërteta, zgjuarsi, dhe fuqi." Brian Tracy është autoritet i shquar për t'ju treguar se si ta përmirësoni dramatikisht jetën tuaj. Lejojeni atë të bëhet guida juaj. Unë vetë kam mësuar kaq shumë nga Brian saqë nuk mund ta falenderoj mjaftueshëm!"

Robert G. Allen , autori numër 1 i New York Times.

"Ky libër ju jep një sistem hap pas hapi për të transformuar të menduarit tuaj për veten tuaj dhe potencialin tuaj, duke ju aftësuar për të arritur sukses më të madh në çdo fushë të jetës tuaj."

Shefi i Lee lacocca, Lee lacocca & Associates.


"I jashtëzakonshëm! Brian Tracy's Ndryshoni të menduarit tuaj, Ndryshoni jetën tuoj duhet të lexohet. Përdorni programin e fuqishëm "software mendor" në këtë libër për të lidhur burimet tuaja të brendshme dhe silleni jetën që keni ëndërruar në realitet."

Ken Blanchard

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët306
Shtëpia botueseElta Bs
Viti i botimit2009
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiSilke Liria Blumbach