Këshilla më e mirë mbi pasuritë e patundshme që kam marrë ndonjëherë View larger

Keshilla me e mire mbi pasurite e patundshme qe kam marre ndonjehere

Donald Trump UP0116

New product

Përshkrim i shkurtër

100 ekspertët më të mirë parashktrojnë strategjitë e tyre. Ky është një libër shumë i çmuar për gjithë sipërmarrësit, por sidomos për të interesuarit për biznesin e pronave të patundshme.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Donald Trump jo vetëm që ka krijuar një eksperiencë të jashtëzakonshme biznesi, por ka studiuar dhe zbatuar dijet e ekspertizën e njerëzve më të shquar në tregun e pronave të patundshme në botë.

Secili nga ju që ka ndër mend të blej ose shesë një pronë, do të fitonte ose shpëtonte shumë para nëse e lexon këtë libër të shquar të z. TRUMP”.

Deri më tani kanë ardhur në shqip tre libra të Donald Trump: Mendo si kampion, Si të bëhesh i pasur dhe libri që sapo është botuar.

Donald Trump është zgjedhur president i SHBA-ve që nga viti 2016. Ai ka një përvojë të gjatë në fushën e biznesit dhe këshillimit të sipërmarrjes.

Data sheet

pages338
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSokol Haxhimusaj
I ri1