Dashuri dhe brenge

OSHO - Bhagwan Shree Rajneesh FNK0244

New product

Përshkrim i shkurtër

Kërce në ekstazë tutje kufijve të dyshimeve.

Flake afeksionin, lakminë, fantazinë.

More details

899 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan Noli
ISBN9789928251480
Viti i botimit2018

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ekzistenca ndodhet drejt e përpara jush, por ju e kërkoni diku tjetër.

Egos suaj nuk i intereson të kërkojë diçka që e ka poshtë hundës. Ajo pyet: "E çfarë gëzimi ka që të kërkosh diçka që e ke pranë? " Ideja për të arritur atë që është nuk i bën përshtypje. Të marrësh atë që nuk e ke - ja cila është sfida e egos.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages192
ISBN9789928251480
RedaktoriRexhep Hida
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFatmir Dibra