Dashuri dhe brengë Shiko më të madhe

Dashuri dhe brenge

OSHO - Bhagwan Shree Rajneesh FNK0244

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kërce në ekstazë tutje kufijve të dyshimeve.

Flake afeksionin, lakminë, fantazinë.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan Noli
ISBN9789928251480

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ekzistenca ndodhet drejt e përpara jush, por ju e kërkoni diku tjetër.

Egos suaj nuk i intereson të kërkojë diçka që e ka poshtë hundës. Ajo pyet: "E çfarë gëzimi ka që të kërkosh diçka që e ke pranë? " Ideja për të arritur atë që është nuk i bën përshtypje. Të marrësh atë që nuk e ke - ja cila është sfida e egos.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe192
ISBN9789928251480
RedaktoriRexhep Hida
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFatmir Dibra