Categories

Specials

List of products by supplier: Bota Shqiptare

per page
Showing 353 - 359 of 359 items
 • Quick view
  1 080 Lekë 1 200 Lekë -10% In Stock

  1 080 Lekë
  1 200 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Autorja Picoult ju mban pezull deri në fund të këtij rrëfimi... Një libër që nuk të lë të çohesh nga vendi.

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Gjatë viteve, Nicholas Sparks ka ngazëlluar lexuesit me historitë e tij të bukura dhe prekëse. Ai i rikthehet talentit të tij të pakrahasueshëm me një romancë të re për dashurinë e gjetur dhe të humbur dhe vendimeve të cilat ne shpresojmë të mos i marrim kurrë.

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 250 Lekë In Stock

  Zogjtë vdesin duke kënduar nga Colleen McCullough, roman klasik i shkrimtares australiane, një kryeveprat e letërsisë botërore, i vlerësuar shumë nga kritika. Vellimi i dyte

  1 250 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 250 Lekë In Stock

  Një roman me përmasa epike... seks, dhunë, dashuri e ndaluar, të fshehta të errëta, pafajësi, pasuri dekadente, dobësi, hakmarrje, urrejtje e gjithçka tjetër që ka natyra njerëzore. Me mbi 10 milionë kopje të shitura në mbarë botën, ky roman përshkruan në mënyrë epike historinë e tri brezave të një familje të shquar australiane, një histori që është...

  1 250 Lekë
  In Stock
Showing 353 - 359 of 359 items