Serafina dhe shkopi i perdredhur View larger

Serafina dhe shkopi i perdredhur

Robert Beatty A-005579

New product

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928004314
Viti i botimit2020

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages430
ISBN9789928004314
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNikolla Langore
I ri1