I ri 200 kompanite me te medha ne Shqiperi sipas xhiros 2019 Shiko më të madhe

200 kompanite me te medha ne Shqiperi sipas xhiros 2019

Media Union A-005656

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Renditja e kompanive më të mëdha në vend, sipas të ardhurave, “Monitor 200”, për vitin 2019. Ndërtimi dhe koncesionet po vijojnë të fitojnë terren. Sipërmarrjet e përqendruara në konsum paralajmërojnë për pasojat e COVID-19 në aktivitetin e tyre.

Më shumë detaje

899 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Media Union

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

24 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Për bizneset që mbështetën TAP dhe krijuan iluzionin e rritjes ekonomike, ky ishte viti i fundit i lulëzimit. Panorama e vitit 2019 i ngjan një qetësie, përpara stuhisë, që kishte filluar ngadalë pa u ndier, por u kthye në një ciklon pas shpërthimit të COVID-19.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe108
RedaktoriOrnela Liperi
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë