Sinjalet rrugore

Dr. Ing. Mark Palnikaj GP0003

New product

Përshkrim i shkurtër

Botim special me të gjitha shenjat e qarkullimit. I vlefshëm për drejtuesit e mjeteve dhe ata që hyjnë në testim për lejdrejtimi mjeti

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Grand-Prind
ISBN978 99927971 18 8

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages20
ISBN978 99927971 18 8
Shtëpia botueseGrand-Prind
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitKatalog
StatusiI ri
Përmasat290x210
PërkthyesiMark Palnikaj