Sinjalet rrugore Shiko më të madhe

Sinjalet rrugore

Dr. Ing. Mark Palnikaj GP0003

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Botim special me të gjitha shenjat e qarkullimit. I vlefshëm për drejtuesit e mjeteve dhe ata që hyjnë në testim për lejdrejtimi mjeti

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Grand-Prind
ISBN978 99927971 18 8

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

10 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe20
ISBN978 99927971 18 8
Titulli origjinalGrand-Prind
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitKatalog
StatusiI ri
Përmasat290x210
PërkthyesiMark Palnikaj