Njohuri per bleterritesin View larger

Njohuri per bleterritesin

Kleanthi Dhuci MEP0210

New product

Përshkrim i shkurtër

Një botim i shkëlqyer për bletën dhe bletërritësit, shkruar me profesionalizëm nga Keanthi Dhuci, një udhëzues praktik me informacion të pasur mbi bletët, karakteristikat dhe vlera që kanë produktet e bletës për njeriun; faktorët që ndikojnë në rritjen e prodhimit të mjaltit, si shtohen familjet e bletëve, shtegtimi dhe masat që merren nga bletërritësit

More details

11099 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928081438

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Për herë të parë bletët u shfaqën në tokë 80 milion vjet më parë dhe u zhvilluan nga insekte që ngjanin me grerëzat. Anjshtajni ka thënë: ‘‘Pa bletën njeriu ka vetëm 4 vjet jetë. Pa bletë nuk kemi bimë, nuk kemi kafshë dhe nuk kemi njeriun’’.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928081438
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1