Mbrojtja e minoriteteve dhe trajtimi i tyre ne Republiken e Shqiperise

Jonlinda Hada TO0178

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri i Jonlinda Hadës është një përpjekje serioze për elaborimin më tej të të drejtave dhe gjendjes së minoriteteve dhe pakicave në Shqipëri.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928429117
Viti i botimit2015

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages216
ISBN9789928429117
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat14 x 20