Mbrojtja e minoriteteve dhe trajtimi i tyre ne Republiken e Shqiperise Shiko më të madhe

Mbrojtja e minoriteteve dhe trajtimi i tyre ne Republiken e Shqiperise

Jonlinda Hada TO0178

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri i Jonlinda Hadës është një përpjekje serioze për elaborimin më tej të të drejtave dhe gjendjes së minoriteteve dhe pakicave në Shqipëri.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928429117

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe216
ISBN9789928429117
Titulli origjinalToena
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat14 x 20