Projektimi i strukturave prej betoni të armuar sipas Eurokodit 2 View larger

Projektimi i strukturave prej betoni të armuar sipas Eurokodit 2

Bill Mosley, John Bungey A-008247

New product

Përshkrim i shkurtër

Nje nga librat më të shitur "Projektimi i Strukturave Prej Betoni të Armuar, sipas Eurokodit 2" jep një hyrje praktike dhe të drejtpërdrejt të principeve dhe metodave të përdorura në projektimin e strukturave prej betoni të armuar dhe të paranderura. Libri permban shumë shembuj të punuar për të ilustruar aspekte të ndryshme të projektimit që janë dhënë në tekst.       

110 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN9789928371010
Viti i botimit2022

3 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

15 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages447
ISBN9789928371010
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMerita Guri, Ilda Rusi, Endri Duro
I ri1