I ri Projektimi i strukturave prej betoni të armuar sipas Eurokodit 2 Shiko më të madhe

Projektimi i strukturave prej betoni të armuar sipas Eurokodit 2

Bill Mosley, John Bungey A-008247

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nje nga librat më të shitur "Projektimi i Strukturave Prej Betoni të Armuar, sipas Eurokodit 2" jep një hyrje praktike dhe të drejtpërdrejt të principeve dhe metodave të përdorura në projektimin e strukturave prej betoni të armuar dhe të paranderura. Libri permban shumë shembuj të punuar për të ilustruar aspekte të ndryshme të projektimit që janë dhënë në tekst.       

994 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN9789928371010

3 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

29 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe447
ISBN9789928371010
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMerita Guri, Ilda Rusi, Endri Duro