Reduced price! Misteri i gjashte View larger

Misteri i gjashte

Besnik Aliaj A-000025

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky botim përfshin eksperiencën profesionale të profesor Besnik Aliaj gjatë periudhës 1990-2007. Tema e trajtuar është përqëndruar tek instrumentat e administrimit të territorit dhe qeverisjes së mirë urbane në Shqipëri. Monografia përpiqet të ilustrojë se zgjidhja e krizës së territorit kërkon, që të sigurohen alternativa të ligjshme dhe të përballueshme, të cilat do t’i orientojnë qytetarët drejt zgjidhjeve të ligjshme.    

1000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN9789995667603
Viti i botimit2008

750 Lekë

-25%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

15 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages346
ISBN9789995667603
Viti i botimit2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë