Arkitektura mjedisore View larger

Arkitektura mjedisore

Sazan Guri SAZ0004

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër ofron një teori të gjerë dhe njohuri praktike të se drejtës në përgjithësi dhe asaj krahasuese të veprave urbane. Qëllimi kryesor është sigurimi i njohurive të gjëra e konventave kryesore mjedisore dhe të nxis diskutimin dhe dhe analizat krahasuese të problemeve mjedisore, duke rritur dhe aftësinë negociuese. 

11110 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Barleti
ISBN9789995604219

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

24 other products in the same category:

Data sheet

pages414
ISBN9789995604219
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë