Reduced price! Vilat e Tiranes View larger

Vilat e Tiranes

Vera Bushati A-000026

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky studim ka patur si sfidë të tij zgjerimin e kufijve të evidentimit dhe vënies në mbrojtje të një sërë ndërtimesh, që i përkasin fillimit të shek. XX, për të cilat shumë pak është folur e aq më pak vlerësuar e mbrojtur.    

998 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN9789928405432
Viti i botimit2012

2 250 Lekë

-25%

3 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

15 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages463
ISBN9789928405432
Viti i botimit2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë