Karburantet bio ne Shqiperi View larger

Karburantet bio ne Shqiperi

Sazan Guri, Xhemal Mati, Marianthi Guri, Roemo Hanxhari SAZ0013

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është një risi në fushën e botimeve për karburantet. Në këtë libër, është zgjeruar mundësia dhe vlerat ekologjike të prodhimit të lëndëve djegëse bio, bazuar  në faktin se Shqipëria ka kapacitet për të kultivuar këto bimë në sasi të konsiderueshme dhe në legjislacionin shqiptar të promovojë dhe mbështetë lëndët djegëse bio.

 

11110 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Barleti

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

25 other products in the same category:

Data sheet

pages58
Published year2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë