Nina dhe Fuqia e Absinthiumit (Nina 6) Shiko më të madhe

Nina dhe Fuqia e Absinthiumit (Nina 6)

Moony Witcher PE0055

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Nina dhe Fuqia e Absinthiumit” është vëllimi i gjashtë i serisë së librave për fëmijë të autores Moony Witcher. Personazhi ynë rikthehet tek gjyshi, të cilit i kërkon sekrete të tjera: Po çfarë do të ndodhë me Ninën? Kë do të zgjedhë: Dashurinë apo alkiminë?....

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 175 37 3

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Nina u ndje e humbur. Kujtoi letrën e gjysh Mishës mbi sfidën, i cili, si zakonisht, e kishte vënë gishtin mbi plagë. Të sfidoje Terrin, do të thoshte të vrapoje drejt qëllimit pa u përkulur.

Ndjenja të ngatërruara i bashkoheshin me përgjegjësinë e mundjes së Karkonit dhe rikompozimit të vargut të artë para se Asgjëja të gëlltiste Gjithçkanë. Sekreti i Tenuerantes duhej mbajtur. Pastaj, ishte dhe një tjetër sfidë, një tjetër sekret. Ai i Livios dhe i këmbënguljes së tij të çmendur, me dashurinë false, me joshjen dhe ligësinë që minonin çdo siguri të pastër.

Mes dashurisë dhe alkimisë, kë të zgjidhte? A ishte tërheqja që ndinte për Livion, më e rëndësishme se dashuria për Çeskun?

Vogëlushja e Hënës së Gjashtë gjendej në një turbinë ndjenjash që ia thyenin forcën që i rridhte nëpër vena.

Të dhëna

ISBN978 9928 175 37 3
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër