Maksi ne nje udhetim te hatashem me klasen

Christian Tielmann BAO0168

New product

Përshkrim i shkurtër

Maksi dhe shokët e tij ndihen të gëzuar. Shumë shpejt ata do të bëjnë një udhëtim me klasën.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928024688
Viti i botimit2014

470 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

8 other products in the same category:

More info

Në bujtinën "Finkenshtajn" i pret një ndeshje emocionuese futbolli, një garë dhe loja me fantazmën.

Por aventura më e madhe e tyre është humbja dhe kërkimi i qenit të bujtinës, Bobit, i cili u zhduk pa lënë gjurmë. Këto aventura janë tipike të Maksit. Ai, Paulina dhe Niki e dinë se ç'duhet bërë në këto raste.

Bëhuni pjesë e aventurave drithëruese të Maksit dhe miqve të tij në ekskursionet e klasës. A do të arrijë Maksi dhe miqtë e tij të gjejnë qenin e bujtinës pa qenë vonë, edhe pse ata e dinë shumë mirë se ç’duhet të bëjnë? Zbulojeni në këtë libër.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages84
ISBN9789928024688
Shtëpia botueseAlbas
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 14 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiIna Metani