Cmim i reduktuar! Maksi në një udhëtim të hatashëm me klasën Shiko më të madhe

Maksi ne nje udhetim te hatashem me klasen

Christian Tielmann BAO0168

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Maksi dhe shokët e tij ndihen të gëzuar. Shumë shpejt ata do të bëjnë një udhëtim me klasën.

Më shumë detaje

905 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928024688

376 Lekë

-20%

470 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

8 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në bujtinën "Finkenshtajn" i pret një ndeshje emocionuese futbolli, një garë dhe loja me fantazmën.

Por aventura më e madhe e tyre është humbja dhe kërkimi i qenit të bujtinës, Bobit, i cili u zhduk pa lënë gjurmë. Këto aventura janë tipike të Maksit. Ai, Paulina dhe Niki e dinë se ç'duhet bërë në këto raste.

Bëhuni pjesë e aventurave drithëruese të Maksit dhe miqve të tij në ekskursionet e klasës. A do të arrijë Maksi dhe miqtë e tij të gjejnë qenin e bujtinës pa qenë vonë, edhe pse ata e dinë shumë mirë se ç’duhet të bëjnë? Zbulojeni në këtë libër.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe84
ISBN9789928024688
Titulli origjinalAlbas
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiIna Metani