Cmim i reduktuar! Klithma e mbretëreshës Teutë Shiko më të madhe

Klithma e mbretëreshës Teutë

Ajmone Sumaj Salihu TO0143

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në kapitujt e këtij romani mbizotëron pasqyrimi dhe interpretimi i figurës së mbretëreshës Teutë në relacione të reja rrëfimore

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
Fletët368
ISBN9789928205070

1 190 Lekë

-15%

1 400 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët368
ISBN9789928205070
Titulli origjinalToena
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat13x20