Vajzat e mjegulles Shiko më të madhe

Vajzat e mjegulles

Namik Dokle TO0136

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Eshtë një roman i dashurisë për të bukurën në një realitet herë-herë të shëmtuar; i dashurisë për vajzat, lulet dhe këngët e tyre, si edhe i paqtimit me fatin, duke e jetuar atë në çdo frymëmarrje.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928205049

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe184
ISBN9789928205049
Titulli origjinalToena
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat13 x 20