Ismail Kadare - vepra IV View larger

Ismail Kadare - vepra IV

Ismail Kadare BO0271

New product

Përshkrim i shkurtër

Në vëllimin e katërt ndodhen romanet: “Kornikë në gur” dhe “Lëkura e daulles”

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
Viti i botimit2014

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages370
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë