Histori qe rrefehet me pene View larger

Histori qe rrefehet me pene

Hysen Qendro A-000312

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë roman vetëm trajton ngjarje sociale, politike dhe ekonomike të diktuara nga koha, por edhe përshkruhen imtësisht dhe me durim karakteret e personazheve që gëlojnë në të, ashtu edhe transformimet psikologjik të tyre, deri te triumfi apo disfata e pasionit, i cili, sido që ta quash, qoftë edhe dashuri, u nënshtrohet ligjeve të veta, ku vetë arsyeja e humbet rolin e saj, çka sjell edhe pasoja të pandreqshme.

1000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M&B
ISBN9789928307934

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages212
ISBN9789928307934
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanSagë&Histori
I ri1