I ri Histori qe rrefehet me pene Shiko më të madhe

Histori qe rrefehet me pene

Hysen Qendro A-000312

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë roman vetëm trajton ngjarje sociale, politike dhe ekonomike të diktuara nga koha, por edhe përshkruhen imtësisht dhe me durim karakteret e personazheve që gëlojnë në të, ashtu edhe transformimet psikologjik të tyre, deri te triumfi apo disfata e pasionit, i cili, sido që ta quash, qoftë edhe dashuri, u nënshtrohet ligjeve të veta, ku vetë arsyeja e humbet rolin e saj, çka sjell edhe pasoja të pandreqshme.

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M&B
ISBN9789928307934

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe212
ISBN9789928307934
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanSagë&Histori