Reduced price! Te mirat materiale dhe sherbimet View larger

Te mirat materiale dhe sherbimet

Janeen R. Adil A-000483

New product

Përshkrim i shkurtër

Çfarë blini ju? Lodra? Çokollata, karamele? Po flokët a i prisni? Secili nga ne blen të mira materiale dhe shërbime. Ju mund të mësoni se çfarë blejnë njerëzit dhe ku i gjejnë paratë për të blerë sendet që u nevojiten, në librin “Të mirat materiale dhe shërbimet”.

More details

1000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928080196
Viti i botimit2018

450 Lekë

-25%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Në këtë prezantim të botës së parasë dhe të parimeve bazë të ekonomisë, fëmijët do të marrin njohuri mbi rëndësinë e parave në shoqëri dhe do të mësojnë se cila është vlera e fitimeve, kursimeve dhe e shpenzimit të parave.

Mësimi i njohurive të para mbi paranë, nga seria “Të mësosh për paranë”, është një investim i rëndësishëm në fushën e edukimit ekonomik.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789928080196
RedaktoriDonika Qirici
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAviola Kristo