Te mirat materiale dhe sherbimet Shiko më të madhe

Te mirat materiale dhe sherbimet

Janeen R. Adil A-000483

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Çfarë blini ju? Lodra? Çokollata, karamele? Po flokët a i prisni? Secili nga ne blen të mira materiale dhe shërbime. Ju mund të mësoni se çfarë blejnë njerëzit dhe ku i gjejnë paratë për të blerë sendet që u nevojiten, në librin “Të mirat materiale dhe shërbimet”.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928080196

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në këtë prezantim të botës së parasë dhe të parimeve bazë të ekonomisë, fëmijët do të marrin njohuri mbi rëndësinë e parave në shoqëri dhe do të mësojnë se cila është vlera e fitimeve, kursimeve dhe e shpenzimit të parave.

Mësimi i njohurive të para mbi paranë, nga seria “Të mësosh për paranë”, është një investim i rëndësishëm në fushën e edukimit ekonomik.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789928080196
RedaktoriDonika Qirici
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAviola Kristo