Reduced price! Shoqëruesja e nuses View larger

Shoqeruesja e nuses

Jacqueline Wilson BAT0126

New product

Përshkrim i shkurtër

Një tjetër libër i Jacqueline Wilson vjen në gjuhën shqipe për të gjithë adhuruesit e vegjël: “Shoqëruesja e nuses”. A do të mund ta veshë ndonjëherë Tili fustanin e saj të ëndrrave?

More details

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Bukuroshes së ndjeshme nëntëvjeçare nuk i është dhënë rasti të veshë ndonjë fustan shoqëruese nushesh e ta kombinojë atë me aksesorët e duhur. Ajo është e gatshme të marrë pjesë në cdo ceremoni martesore dhe të shtojë finesën e duhur në fotografitë e dasmës suaj. Tarifa shumë e ulët.

E dashur Matilda,

Unë do të martohem në kishën Shën Xhon këtë të shtunë, datë 29 maj, ora 12.00. I fejuari im dhe unë mendojmë se do të ishte e mrekullueshme nëse do të kishim një shoqëruese nusesh me nëj fustan aq të bukur sa i yti. A dmund të vish bashkë me nënën tënde në shtëpinë time një ditë pas shkolle për të diskutuar.

Adresa: Kopshtet “Ringstead”, nr. 37

Sinqerisht

Iris Mei Blumfild

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages310
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1