Oferta dhe kerkesa View larger

Oferta dhe kerkesa

Janeen R. Adil A-000470

New product

Përshkrim i shkurtër

Shpjegimi i kërkesës dhe ofertës është dhënë në mënyrë të thjeshtë, nëpërmjet shembujve të përditshëm nga jeta e fëmijëve.  Loja interaktive është shumë  interesante ku fëmijët ndahen dhe veprojnë si blerës dhe shitës.

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928080189

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Oferta dhe kërkesa është pjesë e serisë Të mësojmë për paranë.

A keni shkuar ndonjëherë në dyqan për të blerë një lodër dhe nuk keni gjetur, sepse ajo lodër ishte mbaruar?

Ose, ndoshta, një muaj më parë, luleshtrydhet shiteshin shumë lirë, ndërsa sot ato janë shumë të shtrenjta!

Kjo ka të bëjë me kërkesën e ofertën dhe për këto koncepte mund të mësoni në këtë libër.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928080189
RedaktoriDonika Qirici
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAviola Kristo