Cmim i reduktuar! Oferta dhe kerkesa Shiko më të madhe

Oferta dhe kerkesa

Janeen R. Adil A-000470

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shpjegimi i kërkesës dhe ofertës është dhënë në mënyrë të thjeshtë, nëpërmjet shembujve të përditshëm nga jeta e fëmijëve.  Loja interaktive është shumë  interesante ku fëmijët ndahen dhe veprojnë si blerës dhe shitës.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928080189

480 Lekë

-20%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Oferta dhe kërkesa është pjesë e serisë Të mësojmë për paranë.

A keni shkuar ndonjëherë në dyqan për të blerë një lodër dhe nuk keni gjetur, sepse ajo lodër ishte mbaruar?

Ose, ndoshta, një muaj më parë, luleshtrydhet shiteshin shumë lirë, ndërsa sot ato janë shumë të shtrenjta!

Kjo ka të bëjë me kërkesën e ofertën dhe për këto koncepte mund të mësoni në këtë libër.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789928080189
RedaktoriDonika Qirici
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAviola Kristo