Reduced price! At Daniel Gjeçaj, - Vepra II View larger

At Daniel Gjeçaj, - Vepra II

FRA0076

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është një dëshmi e gjallë e tragjedisë së krishtërimit dhe perlatëve të saj në Shqipëri gjatë kohës së komunizimit. Botimi u përgatit nga Ana Luka

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
Fletët228
ISBN9789995697174
Viti i botimit2012

680 Lekë

-15%

800 Lekë

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët228
ISBN9789995697174
Viti i botimit2012
Vendodhja e botimitShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç