At Daniel Gjeçaj, - Vepra II Shiko më të madhe

At Daniel Gjecaj, - Vepra II

FRA0076

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është një dëshmi e gjallë e tragjedisë së krishtërimit dhe perlatëve të saj në Shqipëri gjatë kohës së komunizimit. Botimi u përgatit nga Ana Luka

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
Fletët228
ISBN9789995697174

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët228
ISBN9789995697174
V. Bot2012
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç