Cmim i reduktuar! Tri ese: Mbi Nacionalizmin, Pse shkruaj, Nje varje Shiko më të madhe

Tri ese: Mbi Nacionalizmin, Pse shkruaj, Nje varje

George Orwell A-000356

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Jane tri ese qe sjellin ide brilante per kohen tone: Ky libër mbart tri nga esetë më me ndikim të shkrimtarit politik më vendimtar të shekullit të njëzetë, idetë që kanë formësuar të menduarit e botës që nga ajo kohë. Rekomandohet të lexohet ngadalë dhe me mendje të hapur.

996 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Shtepia e Librit
ISBN9789928445650

276 Lekë

-8%

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe64
ISBN9789928445650
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiGJERGJ EREBARA