Braktisja e nje maceje View larger

Braktisja e nje maceje

Haruki Murakami SB0200

New product

Përshkrim i shkurtër

Haruki Murakami është marrë me shumë tema në karrierën e tij të gjatë, por njërën temë nuk e ka prekur deri më sot: babain e tij."

More details

11108 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Skanderbeg Books
ISBN9789928221704

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

"Historia nuk i përket së shkuarës. Është diçka që rrjedh me vetëdije ose pa vetëdije, si gjak i ngrohtë e i gjallë dhe që i përcillet brezit të ardhshëm, duam apo nuk duam ne. Kësisoj, ajo që kam rrëfyer këtu është një histori personale, dhe në të njëjtën kohë, është pjesë e historisë së madhe që e shtyn përpara botën në të cilën jetojmë. Ajo është një grimcë e vogël, megjithatë, është padyshim një fragment i patjetërsueshëm i saj.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages50
ISBN9789928221704
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Qoqi
I ri1