Kur bie nata View larger

Kur bie nata

Haruki Murakami A-005212

New product

Përshkrim i shkurtër

"Ashtu neper pezulline e drites permbi erresiren, Murakami ja del te zbuloje kudo fosforeshence, vecmas aurolat rreth njerezve, te cilat shkelqejne shume me ndritshem gjate nates dhe kur ngaterrohen mes tyre, por qe fiken agimeve kur zeme e nisim udhet tona te ndara."

877 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Skanderbeg Books
ISBN9789928221360
Viti i botimit2020

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages189
ISBN9789928221360
Shtëpia botueseAfter Dark
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Kuçi
RomanPsikologjik
I ri1