Moto jete

Lindita Komani KOM0002

New product

Përshkrim i shkurtër

"Moto Jete"një libër me poezi nga autorja Lindita Komani

More details

8 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Kompass
ISBN9789928444547

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Pjesë nga libri:

„Frika

bën fajtorët

të vrasin të gjallët.


Por e vërteta rritet

në një pemë

të pastinë.


Pranë Zotit

e paburgosshme

ajo vë përpara kohën


Dhe sa bukur për të,

askush nuk e di

se si."

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages146
ISBN9789928444547
Published year2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë