Cmim i reduktuar! Moto jete Shiko më të madhe

Moto jete

Lindita Komani KOM0002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Moto Jete"një libër me poezi nga autorja Lindita Komani

Më shumë detaje

7 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Kompass
ISBN9789928444547

552 Lekë

-8%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Pjesë nga libri:

„Frika

bën fajtorët

të vrasin të gjallët.


Por e vërteta rritet

në një pemë

të pastinë.


Pranë Zotit

e paburgosshme

ajo vë përpara kohën


Dhe sa bukur për të,

askush nuk e di

se si."

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe146
ISBN9789928444547
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë