Reduced price! The Invisible Man View larger

The Invisible Man

Herbert George Wells A-006490

New product

Përshkrim i shkurtër

Griffin, një i huaj, arrin në konakun lokal të një fshati anglez, tërësisht i mbështjellë me fasha. Si një person jo miqësor, ai mbyllet në dhomën e tij. I dëbuar nga fshatarët dhe duke iu drejtuar një shoku të vjetër për ndihmë, Griffin tregon se ai ka zbuluar se si ta bëjë veten të padukshëm dhe planifikon të përdorë gjendjen e tij për qëllime të pabesa.

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ERIK
ISBN9789992798327

368 Lekë

-8%

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages238
ISBN9789992798327
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë