Reduced price! Pishinat mbi gjethe View larger

Pishinat mbi gjethe

Vjollca Myftari A-005990

New product

Përshkrim i shkurtër

I përshtatshëm për fëmijët 5-10 vjeç, është punuar me kujdesin e veçantë të autores tashmë të mirënjohur në fushën e krijimtarisë për fëmijë, Vjollca Myftari. Në libërthin "Pishinat mbi gjethe" autorja ka përzgjedhur një fjalor të përshtatshëm dhe përcjell mesazhe me vlerë për vogëlushët tuaj. Me plot ilustrime me ngjyra dhe format të përshtatshëm, përralla më e re në treg do të bëhet mikja e dashur e fëmijëve.

502 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN978-9928-4572-2-6

230 Lekë

-8%

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages20
ISBN978-9928-4572-2-6
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1