Antologji e Festivalit të Poezisë së Pabotueme View larger

Antologji e Festivalit te Poezise se Pabotueme

Grup autorësh BAO0434

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo antologji është një përmbledhje poezish nga nëntë edicionet e Festivalit të Poezisë së Pabotueme, i cili është një aktivitet i krijuar dhe i organizuar nga EKO Mendje. Në këtë përmbledhje gjenden poezitë më të mira të të gjitha edicioneve, të cilat do t`u dhurohen pjesëtarëve të edicionit të dhjetë, që pritet të mbahet së shpejti.

902 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928029201
Viti i botimit2017

750 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages132
ISBN9789928029201
RedaktoriErmira Omari
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1