Te jetosh ne paqe View larger

Te jetosh ne paqe

Naim Berisha A-002794

New product

Përshkrim i shkurtër

Një roman historik mbi Berishët e Muhurrit. A e ndihmuan Skëndërbeun apo e tradhtuan? Roli i Dhimitër dhe Nikollë Berishës nga Dibra, gjeneralë të Skënderbeut.

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M&B
ISBN9789928172860
Viti i botimit2016

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages204
ISBN9789928172860
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë