The sun and her flowers View larger

The sun and her flowers

Rupi Kaur A-003597

New product

Përshkrim i shkurtër

Autorja bestseller e The New York Times, Rupi Kaur, “Milk and honey”, vjen me vëllimin e dytë me poezi; një udhëtim vibrues dhe shërues për rritjen dhe shërimin. Libri është i ndarë në pesë kapituj, dhe shoqërohet me ilustrimet e vetë autores. Ky është një libër i dedikuar për dashurinë, në të gjitha format e saj.

More details

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
ISBN9789951721530
Viti i botimit2018

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Kjo, asht receta e jetës

m’tha nana sa më mbante në krah

kur lotoja

mendo për ato lulet

që mbjell në kopsht për çdo vit

ato do të mësojnë që edhe njerëzit

gjithashtu duhet të fishken

bien

rrënjëzojnë

lindin

që të lulëzojnë

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages254
ISBN9789951721530
Shtëpia botueseThe sun and her flowers
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFatbardha Statovci
I ri1